top of page

O PROGRAMIE

PROGRAM "IX-CHART" PRZEDSTAWIA NUMERYCZNĄ WERSJĘ WYKRESU IX MOLIERA I UMOŻLIWIA  TWORZENIE I ANALIZOWANIE  POD KĄTEM ENERGETYCZNYM PRZEMIAN  POWIETRZA WILGOTNEGO. PROGRAM POSIADA PONADTO SZEREG NARZĘDZI UŁATWIAJĄCYCH PROJEKTOWANIE INSTALACJI WENTYLACJI I KLIMATYZACJI.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ IX-CHART:

  • ŻYJEMY OBECNIE W CZASACH W KTÓRYCH ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ A JEDNOCZEŚNIE SZYBKOŚĆ PODEJMOWANIA TRUDNYCH I ZŁOŻONYCH DECYZJI JEST NIEZWYKLE WAŻNA.
    PRAWIDŁOWY DOBÓR URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH JEST NIEWĄTPLIWIE TAKIM PROCESEM.

  • NIEJEDNOKROTNIE ILOŚĆ CZASU PRZEZNACZANA NA DOBÓR URZĄDZENIA WYNOSI 15MINUT I JEST TO CZAS KTÓRY CZĘSTO DECYDUJE O ENERGOOSZCZĘDNOŚCI CAŁEJ INSTALACJI, CO FINALNIE PRZEKŁADA SIĘ NA KOSZTY KTÓRE INWESTOR PONOSI PRZEZ KILKANAŚCIE LAT.

  • ŚWIADOMOŚĆ INWESTORÓW, WRAZ Z ROZPOWSZECHNIANIEM POLITYKI ENERGOOSZCZĘDNOŚCI ROŚNIE CORAZ BARDZIEJ, PRZEZ CO WYMAGANIA W STOSUNKU DO INŻYNIERÓW HVAC W TEJ KWESTII SĄ RÓWNIEŻ CORAZ WYŻSZE, CO NIESTETY NIE ZNAJDUJE ODZWIERCIEDLENIA W ILOŚCI CZASU PRZEZNACZONEGO NA OPRACOWANIE DOKUMENTACJI .

  • MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEJ I PEWNEJ ANALIZY DA  CI WŁAŚNIE PROGRAM IX-CHART. PROGRAM POSIADA PRZEŁOMOWE INNOWACYJNE  NARZĘDZIA UMOŻLIWIAJĄCE DOKONYWANIE SZYBKICH ANALIZ OPTYMALIZACYJNYCH DOBORÓW CENTRAL WENTYLACYJNYCH, KTÓREGO NIE ZNAJDZIESZ W ŻADNYM INNYM PROGRAMIE DOSTĘPNYM NA RYNKU.

  • NIE MA ENERGOOSZCZĘDNOŚCI BEZ UMIEJĘTNOŚCI LICZENIA ENERGII. IX CHART TO NARZĘDZIE DZIĘKI KTÓREMU JEST TO MOŻLIWE.

  • INNOWACYJNOŚĆ, INTUICYJNA OBSŁUGA, SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA, PRECYZJA OBLICZEŃ, PEWNOŚĆ PRAWIDŁOWOŚCI OBLICZEŃ TO TYLKO NIEKTÓRE CECHY WYRÓŻNIAJĄCE NASZ PROGRAM.

bottom of page